POKAŻ KLASĘ ! Akademia savoir-vivre w biznesie

12 Grudnia 2012, 09:00-14:30 (Środa)

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Kraków Zobacz na mapie

To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.

LISTA UCZESTNIKÓW



LISTA UCZESTNIKÓW- STAN NA 11.12.12 g.20:08

 

NEGOCJACJE MIĘDZYNARODOWE- WALKA CZY WSPÓŁPRACA?

·        Czas trwania: 10.00-12.30

·        Prowadząca: Romana Paszkowska ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)

·        Liczba miejsc: 15


 

NR.

NAZWISKO

IMIĘ

OBECNOŚĆ

1

Walczak

Ewa

 

2

Kawa

Karolina

 

3

Wójcik

Natalia

 

4

Nowak

Anna

 

5

Deryło

Wioletta

 

6

Leśniak

Monika

 

7

Rudny

Maria

 

8

Rudny

Anna

 

9

Daniluk

Agata

 

10

Sobczak

Gabriela

 

11

Koczor

Tomasz

 

12

Węgrzyn

Żaneta

 

13

Lauren

Joanna

 

14

Sacha

Anna

 

15

Kraszewska

Katarzyna

 

LISTA REZERWOWA

1

Musiał

Martyna

 

2

Chrząstek

Magdalena

 

3

Pyzik

Jakub

 

4

Rams

Klaudia

 

5

Haberka

Mateusz

 

6

Radziszewski

Piotr

 

7

Kożusznik

Karol

 

8

Daniluk

Agata

 

9

Wojciechowska

Adrianna

 

10

Danek

Roksana

 

11

Folak

Mateusz

 

 


 

SAVOIR-VIVRE W BIZNESIE OD A DO Z

·        Czas trwania: 12.30-14.30

·        Prowadząca: Maria Bujas- Łukaszewska ( Akademia Dobrych Manier)

·        Liczba miejsc: 25


NR

NAZWISKO

IMIE

OBECNOŚĆ

1

Górka

Katarzyna

 

2

Szepieniec

Maria

 

3

Siemieniec

Alicja

 

4

Chraścina

Łukasz

 

5

Kręcichwost

Karolina

 

6

Machnika

Joanna

 

7

Wojewodzic

Sabina

 

8

Kremblewska

Monika

 

9

Jodeliuk

Jevgenij

 

10

Sokolowska

Anna

 

11

Czarnota

Patryk

 

12

Raczyńska

Katarzyna

 

13

Kura

Natalia

 

14

Molęda

Magdalena

 

15

Kluczewska

Anna

 

16

Myrda

Patrycja

 

17

Nidecka

Katarzyna

 

18

Rakoczy

Jurand

 

19

Dudek

Renata

 

20

Wamej

Anna

 

21

Przybył

Nicol

 

22

Latusek

Mariola

 

23

Gurgul

Alicja

 

24

Wasil

Paula

 

25

Poreba

Ewa

 

LISTA REZERWOWA

1

Rojek

Karolina

 

2

Suder

Jacek

 

3

Kalarus

Natalia

 

4

Wójcik

Anna

 

5

Graja

Małgorzata

 

6

Kostrzejowska

Karolina

 

7

Kumor

Karolina

 

8

Jackiewicz

Karolina

 

9

Socha

Iwona

 

10

Zieliński

Piotr

 

11

Pastuszek

Maciej

 

12

Graba

Joanna

 

 


 

DRESS CODE I SAVOIR-VIVRE PRZY STOLE

·        Czas trwania: 12.30- 14.00

·        Prowadząca: Kamila Niemczura ( Akademia Dobrych Manier)

·        Liczba miejsc: 25

·         

NR

NAZWISKO

IMIE

OBECNOŚĆ

1

Drazek

Patrycja

 

2

Fitrzyk

Michał

 

3

Sacha

Anna

 

4

Walczak

Ewa

 

5

Mazurek

Hubert

 

6

Parzygnat

Joanna

 

7

Arndt

Rafał

 

8

Gałuszka

Katarzyna

 

9

Trzęsiok

Joanna

 

10

Rylska

Adrianna

 

11

Włosińska

Julia

 

12

Broszkiewicz

Kinga

 

13

Kopeć

Michał

 

14

Jezusek

Karolina

 

15

Kowalczyk

Patrycja

 

16

Kotarba

Anna

 

17

Majewska

Wioletta

 

18

Zarazka

Karolina

 

19

Frączek

Anna

 

20

Adamczyk

Dorota

 

21

Gołda

Dorota

 

22

Podsiadło

Jacek

 

23

Puchała

Kinga

 

24

Pocztowska

Anna

 

25

Grabowska

Irmina

 

LISTA REZERWOWA

1

Kozubek

Paulina

 

2

Oprowski

Krzysztof

 

3

Leśniak

Monika

 

4

Herman

Anna

 

5

Trzeciak

Aleksandra

 

6

Daniluk

Agata

 

7

Groborz

Maksymilian

 

8

Nicpoń

Jakub

 

9

Stachyra

Paulina

 

10

Mentelski

Dominik

 

11

Zarych

Magdalena

 

 

 

 


 

 

SKUTECZNYM MÓWCĄ BYĆ!

·        Czas trwania: 10.00- 12.00

·        Prowadzący: Magdalena Starzyńska ( INSPIRE Centrum Rozwoju Umiejętności)

·        Liczba miejsc: 15


NR

NAZWISKO

IMIE

OBECNOŚĆ

1

Kurzeja

Izabela

 

2

Broda

Agnieszka

 

3

Machnik

Joanna

 

4

Kłek

Karolina

 

5

Kosek

Szymon

 

6

Mazurek

Hubert

 

7

Arndt

Rafał

 

8

Gałuszka

Katarzyna

 

9

Szydłowski

Kamil

 

10

Raczyńska

Katarzyna

 

11

Kura

Natalia

 

12

Trzęsiok

Joanna

 

13

Rakoczy

Jurand

 

14

Latusek

Mariola

 

15

Gurgul

Alicja

 

LISTA REZERWOWA

1

Librant

Agnieszka

 

2

Kuś

Agata

 

3

Poznańska

Karolina

 

4

Święcicka

Maria

 

5

Juszczak

Daniel

 

6

Matuszewska

Marta

 

7

Zieliński

Piotr

 

8

Gołąb

Małgorzata

 

9

Gnyla

Anna

 

10

Morek

Joanna

 

11

Kozubek

Paulina

 

12

Cebula

Marek

 

13

Oprowski

Krzysztof

 

 


 

KORESPONDENCJA BIZNESOWA

·        Czas trwania: 08.45 -10.30

·        Prowadzący: Marcin Kędzierski ( Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie)

·        Liczba miejsc: 15

NR

NAZWISKO

IMIE

OBECNOŚĆ

1

Fitrzyk

Michał

 

2

Woźniczka

Alicja

 

3

Kręcichwost

Karolina

 

4

Wojewodzic

Sabina

 

5

Suszek

Marcin

 

6

Sokołowska

Anna

 

7

Franckiewicz

Justyna

 

8

Kądziołka

Kinga

 

9

Brdej

Joanna

 

10

Kluczewska

Anna

 

11

Gorczyca

Anna

 

12

Broszkiewicz

Kinga

 

13

Zając

Marta

 

14

Sadkowska

Maria

 

15

Szałkowska

Justyna

 

LISTA REZERWOWA

1

Wilk

Anna

 

2

Wasil

Paula

 

3

Poreba

Ewa

 

4

Suder

Jacek

 

5

Król

Tomasz

 

6

Zarazka

Karolina

 

7

Socha

Iwona

 

8

Buda

Bożena

 

9

Bąk

Katarzyna

 

10

Kruczała

Paulina

 

11

Florek

Mateusz

 

12

Lauren

Joanna

 

13

Musiał

Martyna